fbpx
Close

Agüero: Guardiola nõudmistele polnud kerge vastu tulla

Avatar

Benjamin Mendy ja Sergio Agüero. Foto: Reuters/Scanpix

2011. aastast Manchester Citys palliv ja klubiga neljal korral Inglismaa meistriks tulnud Sergio Agüero kirjeldas raamatus “Pep’s City: The Making of a Superteam”, milline mees peatreener Pep Guardiola on ja kui keeruline oli alguses tema nõudmisi täita.

31-aastane ründaja Agüero on City ridades löönud 247 liigamänguga 172 väravat ja kahtlemata argentiinlasel kogemusi jagub. Endise Barcelona ja Müncheni Bayerni peatreeneri Guardiola saabumisega 2016. aastal olevat Agüero pidanud oma mängustiili aga totaalselt muutma.

“Pep palus minult, et hakata teistmoodi mängima ja pidin sellega kohanema. See polnud kerge, kuid mul polnud ka valikut. Minu mängustiil on võrreldes viie aasta taguse ajaga Citys täiesti erinev. Ühe lõunasöögi ajal rääkisime paljudest asjadest. Lükkasime seda kohtumist tükk aega edasi, aga kui viimaks rääkisime, siis tegime seda (Agüero mängustiil – toim.) umbes 20 minutit. Ülejäänud ajast olid teemaks teised asjad, nagu perekond, elu ja kõik muu üldine,” tsiteeris The Sun Agüero öeldut.

“Kui Pep saabus, siis ma tõmbusin tema intensiivsuse tõttu veidi tagasi, sest temast polnud alati lihtne aru saada, mida ta tahab. Tema käe all tunnen, et mulle langeb tohutu pinge peale. Sa hakkad mõtlema, et tuleb väga hästi mängida ja lõpuks paned endale veelgi rohkem pinget peale. Sain siiski päris ruttu aru, et selline Pep ongi. Ta on väga intensiivne, kes ei jäta sind sekundikski rahule ja vabu päevi pole.”

scroll to top