fbpx
Close

AC Milani peatreener: me pole hea tiim

Avatar

Foto: LaPresse/Scanpix

Pärast 1:1 viigimängu Empoliga tõdes AC Milani peatreener Gennaro Gattuso,et tema meeskond ei ole hea ning neis puudub efektiivsus. Pärast viite vooru on Milanil kirjas vaid kuus punkti ning igas mängus on lastud endale vähemalt üks värav lüüa.

“Lõime esimesel ja teisel poolajal väga palju võimalusi, kuid meil on mängude otsustamisega probleeme. Ja siis tegime ühe apsaka ning saime karistada,” vihjas ta Empoli viigiväravale. “Jällegi räägime ebaõnnest, aga peame tulevikku vaatama ning oma realiseerimise kallal tööd tegema. Kui igas mängus tehakse liiga palju vigu, siis see halvab enesekindlust ja see mõjutab meid. Peame keskenduma,” oli Gattuso enda suhtes aus.

Empolile penalti kinkinud keskkaitsja Alessio Romagnoli jäi selle kohtumise patuoinaks, ent hullumeelne Gattuso pole ta peale eriti pahane. “Mul pole temale midagi öelda. Kui ma peaks temast rääkima, siis pean rääkima ka neist, kes said neli-viis võimalust ning luhtasid need. Eksimusi võib juhtuda ja see on normaalne, peaasi et ei tehta saatuslikke vigu.”

Sellest hoolimata on 2006. aastal Itaaliaga maailmameistriks tulnud Gattuso optimistlik. “Me pole hea tiim ning meis puudub efektiivsus, kuid niimoodi jätkates hakkavad võidud ka tulema. Peame arenema, eksimuste kallal tööd tegema ning vaeva nägema.”

scroll to top