Pealeht / Itaaliasse / AC Milan pakub Contele kuue miljoni euro suurust aastapalka?
Foto: Action Images - Reuters/Scanpix

AC Milan pakub Contele kuue miljoni euro suurust aastapalka?

Chelseaga meistriks tulnud, ent suvel töötuks jäänud Antonio Conte on jälle AC Milani huviorbiidis. Kuigi Itaalia moepealinna klubi pakkus sel kevadel uut lepingut oma legendile Gennaro Gattusole, siis võimalusel tuuakse tiimi juhtima kopsakama kogemustepagasiga mees kui seda Gattuso on.

Gattuso võttis töö üle Vincenzo Montellalt ja kuigi algus oli mängijana halastamatuna tundunud mehele keeruline, siis üks hetk saadi viisakas hoog sisse ja lõpetati kuuendana, jäädes siiski eemale Meistrite liigast. Klubi uus spordidirektor, eelnevalt PSG-s töötanud Leonardo on kinnitanud, et Gattuso töökoht pole ohus, kuid Daily Mirrori andmetel kaalutakse siiski Conte palkamist.

Kuus miljonit eurot oleks 48-aastase endise Chelsea, Itaalia koondise ja Juventuse peatreeneri palgaks. Hetkel on Conte aga vägikaigast vedamas just Chelseaga, kes ta ebamugavamal ajal vallandas. Peatreener nõuab klubilt 10 miljoni euro suurust kahjutasu.

Vaata lisaks

Ronaldinho poolt lolliks tehtud kiiper usub, et Wenger oleks Chelseas suurepärane

2002. aasta MM-i veerandfinaalis lõi toona 22-aastane Ronaldinho karistuslöögi, mis maandus Inglismaa väravas. Suure prohmaka …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga