Pealeht / Klubid / Zlatan teab, kes on Unitedi nigelas seisus süüdi
Foto: Reuters/Scanpix

Zlatan teab, kes on Unitedi nigelas seisus süüdi

Manchester Unitedis kaks hooaega pallinud Rootsi superstaar Zlatan Ibrahimovic on kindel, et praegune klubi peatreener Jose Mourinho on õige mees treeneritoolil. Zlatan näeb süüd hoopis alavormis olevas tiimis, kellega ei saagi erilisi imesid korda saata.

Neli võiduta mängu pani portugallase kõva surve alla, mis vähenes pärast 0:2 kaotusseisust välja tulemist koduväljakul Newcastle’i vastu. Kõigest hoolimata on käinud kõvad sahinad Mourinho vallandamisest, sest treener olla tülis tiimiga ning ka juhtkonnaga, kes teda suvel ei usaldanud.

Zlatan näeb tiimis arengumärke ja on Mourinho võimekuses veendunud. “Ta on selle klubi jaoks kõige õigem treener, kuid treener on ainult nii hea kui on tiim ning ta ei suuda saata korda imesid, kui tiim pole piisavalt hea. Samas tunnen, et meeskond muutub aina paremaks. Praegu on Mourinhol käsil kolmas aasta ja mängijad saavad tema stiilist ja arusaamadest aina rohkem aru ehk kõik liigub paremuse poole,” selgitas rootslane Mirrorile.

Vaata lisaks

Mourinho töö võtab üle Manchester Unitedi legend

Teisipäeva hommikut pommuudisega alustanud Manchester United teatas, et hundipassi saanud Jose Mourinho asendajaks on endine …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga