fbpx
Close

Zlatan: Sir Alex Ferguson hoiab Manchester Unitedit tagasi

Avatar

Sir Alex Ferguson ja Cristiano Ronaldo. Foto: AFP/Scanpix

Oma särava karjääri lõppfaasis lõpuks Premier League’i jõudnud ning seal Manchester Unitedi särki kandnud Zlatan Ibrahimovic andis mõista, et minevikust kinni hoidmine takistab edasi liikuda. Tema meelest on klubi hoidmas liialt kinni ulmetreeneri Sir Alex Fergusoni pärandist ning võrdlused šotlasega tuleks kiiremas korras ära lõpetada.

Peaaegu kuus aastat tagasi erru läinud Ferguson on mõjutanud oma mantlipärijaid David Moyest, Louis van Gaali, Jose Mourinhot ning ka praegust juhendajat Ole Gunnar Solskjaeri, kellest viimane on Sir Alexit korduvalt oma pressikonverentsides maininud ning kutsunud oma endise ülemuse ka treeningutele.

See on aga vale lähenemine, leiab Zlatan. “Kõike, mis selles klubis juhtub, võrreldakse Fergusoni-ajastuga. Nad ütlevad, et kui Sir Alex oleks siin, siis nii ei juhtuks, ta ei teeks nii või naa, ta teeks hoopis nii. Kui ma oleksin pukis, siis ma ütleks, et Fergusoni pole enam ning olen siin ja tahan tema oma ajalugu ning luua oma loo,” selgitas rootslane Sky Sportsi vahendusel.

 

scroll to top