Pealeht / Inglismaa / “Võime treeningul alasti olla, aga keegi ei märkaks meid, sest nad keskenduvad Salahile”
Foto: Reuters/Scanpix

“Võime treeningul alasti olla, aga keegi ei märkaks meid, sest nad keskenduvad Salahile”

Sellised olid Jürgen Kloppi sõnad oma tiimile enne veerandfinaali korduskohtumist Manchester City vastu. Mõte oli selles, et kõik keskenduvad vaid väravamasinale Mohamed Salahile, sest mees teeb ulmelist hooaega.

Sel hooajal kõikides sarjades 40 väravat löönud egiptlane valiti oodatult ka Premier League’i hooaja sümboolsesse tiimi ja ründaja on ka Kuldse Jalgpallisaapa võistlustules.

Meedias räägitakse Salahist pea sama palju kui Liverpoolist endast, kuid peatreener Kloppi see ei sega. “Tegemist on väga hea pundiga ja Mohamedi osas olev haip on kõigile meeltmööda.

Kui läksime enne mängu Manchester Cityga treeningväljakule, ütlesin, et lähme kõik paljalt treeningule, aga keegi ei paneks seda tähele, sest nad vaatavad ainult Salahit.”

“Nüüd lähme Rooma. Ma ei usu, et sealne haip on väiksem kui Inglismaal. Mängijad on loonud väga mõnusa atmosfääri. Edukas tiimis on alati hea atmosfäär, aga teistel tiimidel võib olla väga häid mängijaid, kuid mitte ühtselt head tiimi. Oleme ühtne löögirusikas – see on nii tähtis. Oleme kõik ühise eesmärgi nimel väljas,” lisas Liverpooli peatreener Goal.com-ile.

 

 

popsport.ee

Vaata lisaks

Chelsea allajäämine Evertonile ajas Sarri segadusse

Pärast keerukaid matše ning valusaid allajäämisi suutis Chelsea oma vormi taasleida ning tulemuslikku vutti mängida, …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga