fbpx
Close

VIDEO – Solskjaerile meenutas Unitedi tagasitulek vanu häid aegu

Avatar

Romelu Lukaku. Foto: EPA/Scanpix

Manchester United jäi Old Traffordil Southamptoni vastu kaotusseisu ning korra andis ka edu käest, ent lõppude lõpuks võttis suurklubi oma ning kasutas lähirivaalide Arsenali ja Tottenhami viigimängu maksimaalselt ära.

Võidukas juhendaja Ole Gunnar Solskjaer teadis, mis mängu lõpus juhtub, sest säärane tagasitulek ning lõpuminutite võit pole tema jaoks sugugi võõras, vaid hoopiski tuletas meelde vanu häid aegu.

“Olen olnud osa sellistest mängudest, kus ründad teisel poolajal Stretford Endi poole. See tribüün imeb sinu eest selle palli väravasse ja pole paremat väravat, kuhu võidukoll lüüa,” meenutas ta vanakooli Unitedit. “Meil oli seekord rohkem iseloomu ja eneseusku kui kvaliteeti. Pidanuksime pärast viiendat minutit juhtima 2:0, aga saime kolm punkti kätte ja võime õnnelikud olla,” rääkis ta BBC-le.

“Nad skoorisid kaks uskumatut väravat, aga reageerisime suurepäraselt. Teadsime, et iseloom ja mõttelaad on selleks olemas, samuti toetas publik meid hästi. Oleme nüüd Tottenhamist kolme punkti kaugusel, viimased üheksa matši tulevad väga põnevad,” ei jõua Ole järgmiseid voorusid ära oodata.

scroll to top