fbpx
Close

VIDEO – Solskjaer vigastuskriisist end morjendada ei lase: see on sellisel ajal tavaline asi

Avatar

Fred. Foto: Reuters/Scanpix

Manchester Unitedi 3:1 võit Crystal Palace’i üle tõi Romelu Lukakule kaks väravat, täismängu nii Scott Mctominayle ja Fredile ning debüüdi andekale James Garnerile. Ükski mängumees vigastada ei saanud ning kümnele laatsaretis puhkavale pallurile lisa ei tulnud ning kaheksas järjestikune võõrsilvõit tähistab klubi rekordit.

“Oli väärt võõrsilvõit. Kontrollisime mängu kenasti ning Fred ja McTominay said hakkama, kuigi nad pole väga palju mänguaega saanud. Samuti sai debüüdi kirja James Garner. See on Manchester United, meil on kvaliteetne tiim ja jätkame uute mängijate tiimi lisamist. Igas liigatiimis on sellisel perioodil hooajast vigastustega probleeme,” ei teinud norralane rahvarohkest arstikabineti uksetagusest suurt numbrit.

“Lukaku sai kirja kaks head väravat ning tema kokkumäng teistega oli väga hea, ta on trennis näinud kõvasti vaeva ning hästi mänginud. Liverpooli vastu pidi ta mängima äärel ja tegema kõvasti kaitsetööd, aga nüüd olen õnnelik, et ta sai ka puhta ründajana mängitud. Alati on tore näha, kui mängijad oma võimalusi ära kasutavad. Siin klubis käibki see asi nii, et kui võimalus tekib, siis haarad sellest kohe kinni,” rääkis ta BBC-le.

Vaata väravaid!

scroll to top