fbpx
Close

Unitedi poolkaitsja kaitseb Mourinhot: mõistan tema pahameelt hooaja ettevalmistuse osas

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Manchester United pole liigahooaega veel alustanudki, kui juba on murepilved pea kohal. Peatreener Jose Mourinho pole sugugi rahul oma tiimi ettevalmistusperioodiga ning on avalikult väljendanud pahameelt, tekitades pingeid ka klubisiseselt. Poolkaitsja Ander Herrera mõistab treeneri rahulolematust ning astub tugevalt kriitikat saanud portugallase eest välja.

Mourinho ja ääreründaja Anthony Martiali vahelt on väidetavalt süsimust kass läbi jooksnud ja äsja isaks saanud Martial pole tiimiga ettevalmistust tegemas, vaid on hoopis kodumaal oma pere juures. Samuti on Mourinho pahane hooaja varajase alguse pärast, sest MM-ilt tulnud pallurid vajavad puhkust ning ülisuure tõenäosusega ei osale nad augustikuu esimestes liigamängudes.

Mourinhot on süüdistatud ka “mina kõigi vastu” suhtumises, mis tekitab ebavajalikku pinget tiimis ja nõrgestab tiimi mentaliteeti, samuti on portugallane palunud osta veel mängijaid juurde, tundes, et meeskond ei pole tiitlite võitmiseks piisavalt tugev, andes välja segase signaali. Kuid poolkaitsja Ander Herrera mõistab oma ülemust. “Esiteks tahan öelda, et ma austan ta väljaütlemisi, sest ta teab, mida ta räägib. Ma arvan, et meil on fantastilisi mängijaid, kuid treenerid tahavad alati oma tiimi parendada ning see, kuidas seda asja aetakse, pole minu asi. See on treeneri ja klubivaheline teema,” ütles poolkaitsja The Guardianile.

“Ma ei loe seda, mida ta meediale räägib, see pole vajalik. Saan öelda, et meiega on ta väga rõõmsameelne, optimistlik ja tahab meist välja võtta parimat ning et me pingutaks maksimaalselt. Ta ilmselt pole frustreeritud mitte üleminekuturul toimuva tõttu, vaid seepärast, et ta pole saanud hooaega korralikult ette valmistada. Kui ma oleksin tema asemel, siis tunneksin täpselt samamoodi ja oleksin ka pahane,” õigustas Herrera.

scroll to top