fbpx
Close

Unitedi legend: mängijad tõmbavad Solskjaerilt vaiba alt ning teevad ta patuoinaks

Avatar

Foto: Mulamiszczu/Pixabay

Louis van Gaal ja Jose Mourinho andsid oma Manchester Unitedi juhendamisperioodi ajal mõista, et nende tiimi mentaliteet pole just tipptasemel. Just mängijate kehvad esitused said saatuslikuks mõlemale peatreenerile, mõlema puhul väideti, et järgmine juhendaja teeb kõik korda. Nüüd on Ole Gunnar Solskjaeri kord käes ning kangesti tekib deja vu tunne.

Nii vähemalt näeb asja Unitediga kõik võitnud legendaarne keskväljasõdur Roy Keane, kes usub, et meeskond süüdistab oma esitustes peatreenerit, kes siis meedia ja juhtkonna poolt kriitikatulva alla mattub, mis päädiks norralase lahkumisega.

Keane kritiseeris eelkõige rekordostu Paul Pogbat, kelle suhtumine on anti-roykeanelik – laisk, kõigest enese talendi pealt liugu laskev ning kehva tööeetikaga. “Tegemist on talendika mängijaga, aga räägime tema probleemidest igal hooajal. Nii palju on mänge, kus ta ei tööta tagasi, tegemist on suure probleemiga,” ei hakanud iirlane asja ilustama. “Ta on võitnud tiitleid, mänginud tähtsaid mänge, aga ta mu meelest pole liider. Ma ei usu tema juttu kehakeelest ja uhkusest, mu silmad ei valeta – ma ei näe seda tema esitustest,” lisas Keane Sky Sportsi eetris.

Samuti mõistis ta hukka tiimi vaimsuse. “Mind häirivad kommentaarid, kui lubatakse end järgmiseks mänguks kokku võtta. Iga mäng tuleb mängida, pole vahet kas esindad Unitedit või Altrinchami. Jalgpallis on iga mäng oluline. See tiim ohverdas Mourinho ja nüüd plaanib sama Olega. Leopardid ei muuda oma täppe, seal tiimis on liiga palju muidusööjaid kuni juhtkonnani välja,” vihjas ta ka esimehele Ed Woodwardile.

scroll to top