fbpx
Close

Unitedi keskkaitsja usub, et tiim suudab järgmisel hooajal Premier League’i tiitlile pretendeerida

Avatar

Chris Smalling (vasakul). Foto: AFP/Scanpix

Manchester Unitediga uue lepingu sõlminud keskkaitsja Chris Smalling on klubi tuleviku suhtes optimistlik ning usub, et Punased Kuradid võitlevad järgmisel hooajal liigatiitli eest.

Pärast Ole Gunnar Solskjaeri tulekut pole United liigas ühtki mängu kaotanud ning üheksa matšiga on võetud kaheksa võitu ja üks viik, tõustes tagasi esinelikusse. Smallingu meelest on klubi Solskjaeri käe all liikumas õiges suunas.

“Tippu jõudmine võtab aega, aga viimaste kuude areng on olnud tõeliselt hea. Anname Pariisis [Meistrite liiga kaheksandikfinaali korduskohtumine PSG vastu] endast kõik, sest see loos pole kaugeltki otsustatud ning järgmisel hooajal alustame liigat kohe hästi, sest arvan, et siis oleme võimelised tiitli nimel võitlema,” rääkis Smalling Football Beyond Bordersile.

“Arvan, et tehtud muudatused aitavad meil loodetavasti lõpetada hooaja tiitliga ning kohaga esinelikus, aga see pääs Meistrite liigasse pole meieiga hooaja eesmärgiks. Kui me jätkame samas vaimus ning teeme võimsa suve, siis loodetavasti kuulume seejärel juba liiga tegijate hulka,” lisas Inglismaa koondislane.

scroll to top