fbpx
Close

Unitedi ekstreener on kindel, et Liverpool tuleb Premier League’i võitjaks

Avatar

Premier League'i tiitel. Foto: SIPA/Scanpix

Jose Mourinho eelkäijana Manchester Unitedi peatreenerina ühe FA karika võitnud Louis van Gaal ütles Mirrorile, et usub Liverpooli triumfi, sest neil on Manchester City üle eelis.

Pärast 1:2 kaotust Cityle on liidri Liverpooli ja Pep Guardiola hoolealuste vaheks vaid neli punkti. Van Gaal usub aga, et Jürgen Klopp on suutnud oma tiimi võitlusvaimu ja kaitsevõimekust niivõrd üles kruttida, et Cityl pole võimalustki.

“Kui ma peaks panustama kellegi võidule, siis oleks selleks Liverpool. Liverpoolil on tiim, kes suudab palju paremini kaitsta kui teised. Klopp on treeninud nad ühtseks jõuks, kes võitlevad nii palliga kui pallita mängides. Just seda pole Guardiola tiimil, kuigi neil on suurepärased ideed ja särav mängustiil, aga võitlusvaimust jääb puudu,” ütles hollandlane.

“Ärge saage minust valesti aru, ma siiski armastan City mängude vaatamist, ent Klopp on pannud Liverpooli fantastiliselt mängima,” ütles 1996. aastal Ajaxiga Meistrite liiga võitjaks tulnud ning hiljem Barcelonas Guardiolat treeninud vanameister.

scroll to top