fbpx
Close

Unitedi äärekaitsja on esinelikusse jõudmises veendunud

Avatar

Luke Shaw. Foto: AFP/Scanpix

Manchester United on neljandal kohal paiknevast Chelseast kaheksa punkti kaugusel. Äärekaitsja Luke Shaw on kindel, et uue peatreeneri Ole Gunnar Solskjaeri käe all tehakse vahe tagasi ning lõpetatakse esinelikus.

Norralase esimene matš lõppes võimsa 5:1 võiduga Cardiffi üle, pannes meedia ning fännid elevusest surisema. Võrreldes Jose Mourinho mänguplaaniga mängiti ründavalt, agressiivselt ja sirgjooneliselt, meenutades Sir Alex Fergusoni ajastut.

Uus hingamine ning rõõmsam õhkkond on mõjumas ka mängijatele, kes on hakanud iseendasse uskuma. “Tahame järgmisel aastal mängida Meistrite liigas ning muidugi tahame lõpetada esinelikus. Arvestades, kuidas me mängisime, siis ma ei näe põhjust, miks me ei peaks esinelikusse jõudma,” oli Shaw enesekindel.

“Pikk tee on küll minna ja peame tagasitulekule keskenduma, samas ei tohi teiste tulemuste pärast pead vaevata. Hetkel on tähtsaim keskenduda järgmisele viiele mängule, mis on kõik väga võidetavad ning me ei tohi punkte kaotada,” rääkis vasakkaitsja Independentile.

scroll to top