fbpx
Close

Suvel Manchester Unitedist lahkuv kapten võib liituda suure rivaaliga

Avatar

Antonio Valencia (keskel). Foto: AFP/Scanpix

Manchester Unitedi kapten Antonio Valencia on teatanud, et lahkub suvel pärast kümneaastast perioodi klubist. Kui varasemalt on räägitud, et pallur lahkub suure tõenäosusega ka Inglismaalt, siis palluri agendi sõnul võib ta Premier League’i siiski jääda.

Valencia vastu tuntakse huvi Arsenalist, West Hamist, Milano Interist ja Hiinast. “Ta kindlasti ei jää Manchesteri, Antonio tahab uut hingamist ning klubi ei pakkunud talle ka uut lepingut. Valikus on kaks Premier League’i klubi ja Milano Inter, samuti on huvi ka Hiinast. Jalgpallis on kõik aga pidevas muutuses ning ta tahab teha parima otsuse, ent üle kõige soovib ta sõlmida kahe-aastase lepingu,” ütles palluri isa Luis Valencia väljaandele El Universo.

“Asi pole rahas, vaid südamerahus ning ta loodab, et liitub tiimiga, kus võideldakse tiitlite nimel,” lisas ta. Arsenali paremakaitsjate kriis muudab ülemineku reaalseks, sest eelmisel suvel toodud vanameister Stephan Lichtsteiner pole uue liigaga eriti harjunud ja jääb aeglaseks, põhikaitsja Hector Bellerin jääb põlvesidemete vigastuse tõttu eemale kuni uue hooaja alguseni.

scroll to top