fbpx
Close

SUURE MÄNGU EEL: kas 20 aastat tagasi tehtud vutiajalugu aitab mäge vallutada?

Avatar

Ole Gunnar Solskjaer. Foto: AFP/Scanpix

“Mäed on selleks, et neid vallutada,” ütles Manchester Unitedi peatreener Ole Gunnar Solskjaer pärast 0:2 kaotust PSG-le. See skoor tähendas, et Meistrite liiga kaheksandikfinaali korduskohtumises vajab United kaheväravalist võitu, et edasi pääseda. Toona tundus see utoopiline väljakutse, millega aga punasärgid hakkama said. Nüüd on olukord veidi soodsam, sest kahe värava asemel piisab üheväravalisest võidust. Seekord aga Barcelonas, mitte enam Pariisis.

20 aastat tagasi oli Solskjaer just see, kes Camp Noul Unitedile ajaloolise kolmikvõidu ja Meistrite liiga tiitli tõi. Sealsamal pannakse täna õhtul pall mängu ning õhus on järjekordse finaali hõngu. Kui tahetakse edasi pääseda ning Lionel Messi & Co’le ninanipsu visata, tuleb mängida nii, nagu see oleks viimane mäng. See võibki jääda viimaseks.

United võib järgmisel hooajal Meistrite liigast suu puhtaks pühkida, kui Premier League’is esinelikusse ei pääseta. Panused on kõrged, rahanumbrid, mis võimsaima eurosarjaga kaasnevad, suured ja kaalul on õige palju. Ka mitmete võtmemängijate tulevik, kes võivad järjekordse Euroopa liiga hooaja järel klubist sootuks lahkuda.

Aga see kõik võib (veel) jääda olemata, kui United taas nahast välja poeb ja vutimaailma üllatab. Valgus on paika sätitud, pilgud on Camp Noule suunatud ja kõik ootavad.

Optibet hindab Unitedi šansse kasinateks ja nende võidu korral raha lausa kaheksakordselt tagasi! Kui Messi skoorib, siis koefitsiendiks 1.51.

scroll to top