fbpx
Close

SUURE LÕPPMÄNGU EEL: kas näeme tiitli kaitsmist või põua lõppu?

Avatar

Manchester City. Foto: AFP/Scanpix

Manchester City ja Liverpool on üksteist survestanud juba hooaja algusest saadik. Kui tiitlikaitsja libastus, siis Liverpool hakkas eest minema, ent seejärel libastusid punasärgid ja nüüd ollakse viimased kümme vooru tehtud hullumeelset tempot: City on võtnud kümnest kümme võitu, Liverpool libastus vaid korra, viigistades West Hamiga.

Nüüd ollakse taas punkt-punktis, kui Cityl on 95 ja Ragnar Klavani ekstiimil 94 punkti. Hullumeelne, kui punasärgid täna Wolvesi võidavad, ent tiitlit ei saa – kuidas suudaks see tiim endast 97+ punkti järgmisel hooajal välja pigistada? Seitse viiki ja üks kaotus (sedagi Cityle) ning 29 võitu on võimas seeria.

Liverpool on oodanud tiitlit juba 29 aastat, mil viimati tuldi esidivisjoni meistriks. Rõhutan sõna esidivisjon, sest Premier League’i tiitlit pole oma pea kohale kordagi veel tõstetud.

Optibet ei hellita Liverpooli lootusi, sest Brighton kodus on Cityle palju kergem pähkel kui Wolves võõrsil. Esikuuikult väga palju punkte röövinud, suvel tagasi Premier League’i tõusnud portugallaste armee võib ainult võitu vajavat ‘Pooli kindlasti üllatada.

City kindlustab tiitli Brightonit võites, viigist piisab juhul, kui ‘Pool Wolvesi ei võida. Optibet maksab City tiitlivõidu korral raha 1,09-kordselt tagasi, Liverpooli järjekordne ime aga tooks sulle 6,5-kordse tagasimakse.

TVPlay Sports näitab kell 16.50 algavas ülekandes Manchester City mängu, väga õnnelikud inimesed, kellel on ka TVPlay Sports+ kanal, näevad Liverpooli kohtumist.

scroll to top