fbpx
Close

Solskjaeri imeline seeria sai lõpu, aga norralane nautis tiimi viimaseid minuteid

Avatar

Ole Gunnar Solskjaer. Foto: AP/Scanpix

Ole Gunnar Solskjaerist saanuks eile Premier League’i ajaloo esimene treener, kes debüüti alustanud seitsme järjestikuse liigavõiduga. Burnley haaras Manchester Unitedi vastu 2:0 eduseisu ja lõpuminuteil nägime vanakooli Unitedit, kus kõik ründasid ja pall löödi kahel korral ka väravasse, võideldes välja viigi. Solskjaer oli tagasituleku üle uhke.

“See, kuidas tiim tuli mängu tagasi, oli imeline ja seetõttu saab punkti üle rõõmus olla. Samas võinuks võita kolm punkti, aga aeg sai lõpus lihtsalt otsa ning alustasime kiirustamisega liiga hilja, aga õpime sellest,” rääkis Ole. “Nüüd sain vastuse küsimusele, et kas nad suudavad kaotusseisu jäädes mängu tagasi tulla ja olen vastusega väga rahul,” ütles norralane, kes jäi just Burnley vastu esimest korda oma Unitedi peatreenerikarjääri jooksul kaotusseisu.

Nüüd sai loots aru, et mänge tuleb alustada kohe, mitte siis, kui mänguminuteid on juba seljataga. “Võiduseeria võib tekitada mõtte, et tegelikult on okei alustada mängu veidi sirgema jalaga, sest niikuinii tuleb see võit lõpuks kätte. Aga igat mängu tuleb korralikult alustada, sest Burnley vastu ei suutnud me neile piisavalt probleeme tekitada, et eduseis haarata,” selgitas Solskjaer.

scroll to top