fbpx
Close

Solskjaer: Molde ütles, et ma ei tuleks tagasi

Avatar

Ole Gunnar Solskjaer. Foto: AFP/Scanpix

Oma hooajaeelse ettevalmistuse Norra kõrgliigaklubi Molde eest Manchester Unitedi treeneritooli nimel pooleli jätnud Ole Gunnar Solskjaer sõnas, et Molde omanikel oli talle väga selge sõnum.

Nimelt rääkisid nad Solskjaerile, et kümnest mängust üheksa võitu noppinud norralane naudiks oma laenu Unitedis ning et ta saaks töö endale. See tähendaks, et Molde peaks endale otsima uue peatreeneri.

“Kui helistasin omanikule ja ütlesin, et United võttis minuga ühendust, siis ta teadis, et see on alati olnud minu unistus. Ta ütles vaid, et ma kindlasti läheks ja naudiks seda aega, ning et ma kindlasti ei tuleks tagasi,” rääkis Solskjaer Sky Sportsile. “Mõlemad omanikud soovisid mulle ainult edu, sest nad teadsid, et see on miskit, millest olen unistanud.”

Solskjaer naudib tööd täiel rinnal, aga selle kõigega on kaasnenud üks miinus. “Kõik on olnud imeline. Loodetavasti näen varsti ka oma peret, sest see on olnud ainus miinus praeguse väljakutse juures, et olen neist olnud nii pikalt eemal,” nentis klubi legend.

scroll to top