fbpx
Close

Solskjaer ei jõua kolmapäevast derbit ära oodata

Avatar

Gabriel Jesus. Foto: Reuters/Scanpix

Manchesteri derbi leiab aset juba homme, kui Old Traffordil pannakse pall kell 22 mängu. Peale au ja uhkuse on mängus ka City liigatiitel, mida sinisärgid tahaksid hirmsasti kaitsta. Liverpooliga üpris ühte sammu astuva City jaoks on tegemist matšiga, mille peab surmkindlalt võitma.

Unitedi peatreener Ole Gunnar Solskjaer ei saa püstipäi derbile vastu minna, sest tema hoolealused jäid pühapäeval lausa 0:4 alla Evertonile. Sellest hoolimata ei jõua norralane derbit ära oodata.

“See on parim vastasseis, mida praegu saaksime üldse tahta, sest mängijad on haavatud ja haiget saanud. Meil oli mängujärgselt koosolek ning oli näha, kuidas kõik pallurid olid selgelt pettunud ning kõvasti haiget saanud. City vastu pole võimalik end väljakul ära peita ning fännid toetavad tiimi lõpuni, kui oled väljakul endast kõik andnud,” vihjas Solskjaer mängijate passiivsusele, mis ta Evertoni vastu imestama pani.

Eelmisel hooajal rikkus United City tiitlipeo ära, võttes Etihadil 0:2 kaotusseisust väärika 3:2 võidu. Kas sellelgi korral loobivad Punased Kuradid naftaklubile kaikaid kodaraisse, näeme juba homme õhtul.

scroll to top