fbpx
Close

Scholes: Fernandesi liitumisega on United taas vaadatav meeskond

Avatar

Paul Scholes. Foto: Reuters/Scanpix

Legendaarne Manchester Unitedi keskväljamees Paul Scholes kiitis klubi uut täiendust Bruno Fernandesit, kelle sõnul olevat ta juba Inglismaa kõrgliiga üks parimaid mängijaid.

United maksis Lissaboni Sportingule 55 miljonit eurot Fernandesi eest. 25-aastane Portugali koondislane on vägagi lubava alguse teinud, kui Premier League’is on mehel kolme mänguga kirjas värav ja kaks väravasöötu ning Euroopa liigas kahe kohtumise peale üks tabamus. Neljapäeval juhtis ta omad just selles sarjas ka suure 5:0 võiduni Club Brügge’i vastu.

“Näib, nagu ta oleks selle meeskonna ellu äratanud. Ta on tekitanud meeskonna, mis polnud vaadatav, aga on nüüd põnev. Kui tood juurde mängija, nagu seda on Fernandes, siis see äratab kõik ellu. Tavaliselt teisest riigist tuleval mängijal kulub rohkem aega kohanemiseks. Loodetavasti suudab ta samasugust vormi hoida kogu ülejäänud hooaja jooksul. Mis mulle Bruno puhul meeldib? Siiani kõik. Loovus, tema väljaku nägemine. Enne kui pall temani jõuab, teab ta, mis tema ümber toimub. Ta on lihtsalt erakordne – imestad, miks keegi teine teda endale ei tahtnud või miks me teda suvel ära ei toonud. Kui tema peale mõtlen, siis temaga seoses meenub vaid Kevin De Bruyne Manchester Cityst. Tema on Premier League’i parim mängija, aga Fernandes on kohe seal lähedal,” rääkis Scholes.

scroll to top