fbpx
Close

Reali võtmemängija Kroos teatas põhjuse, miks on mitmeid pakkumisi tagasi lükanud

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

2014. aasta suvest Madridi Reali esindav Toni Kroos kinnitas, et tal on olnud võimalus klubi vahetada, kuid sooviks jääda karjääri lõpuni Hispaania tippklubi ridadesse.

Kroosil on Realiga käsil seitsmes hooaeg ning siiani on ta klubiga koguni 13 karikat võitnud, millest kolm Meistrite liiga võidutrofeed. Viimastel kuudel on meedias kergeid spekulatsioone olnud justkui mees tahab karjäärile punkti panna Saksamaal, kus ta varasemalt pallinud Müncheni Bayerni ja Leverkuseni Bayeri eest. Sellele oli Kroosil nüüd aga konkreetne vastus olemas.

“Mulle meeldib alati Saksamaale minna, sest see on kodumaa ja keel. Pakkumisi on mul olnud, aga ma pole teiste klubidega rääkinud, sest mu soov on karjäär Madridi Realis lõpetada,” kinnitas ta ajakirjanikele.

Hooaja algus on Realile konarlik olnud, eriti Meistrite liigas, kus Donetski Šahtari vastu tuli leppida 2:3 kaotusega ja Mönchengladbachi Borussiaga suudeti lõpuminutitega 2:2 viik välja võidelda. Kroosi arvates pole õiglane, et kehvades tulemustes on süüdi peatreener Zinedine Zidane. “Meie, mängijate, puhul pole kunagi Zidane’i osas mingeid kahtlusi olnud. Võidame ja kaotame koos. Kui midagi läheb nihu, siis on lihtne öelda, et tema suunas on kõhklusi, aga El Clasico tulemus (Real võitis Barcelonat 3:1 – toim.) näitas, et selleks pole põhjust. Kui Reali eest mängid ja kaotad, siis pead leppima kriitikaga. Tähtis on see, kuidas reageerid ja me tulime sellega väga hästi toime, aga see on vaid üks võit ja niimoodi tuleb jätkata,” lisas 30-aastane poolkaitsja.

scroll to top