fbpx
Close

Punkte loovutanud Liverpooli rekordost on tiitlivõidus kindel

Avatar

Alisson. Foto: Zumapress.com/Scanpix

Liverpool on viimase kahe vooruga loovutanud neli punkti, lubades Manchester Cityl võtta ühe enampeetud mängu juures liidrikoht. Rabedad kaks vooru pole aga Brasiilia koondise esinumbri Alissoni enesekindlust mõjutanud.

Liverpooli jaoks on tänavune hooaeg tõeline närvidemäng, sest õhus on taaskord tiitlihõngu ning liigatiitel on nende jaoks väärtuslikum kui ükskõik mis muu – ühtki tiitlit pole oodatud nii kaua kui just seda, mida viimati tõsteti pea kohale 29 aastat tagasi.

Närvid on klubi varemgi alt vedanud, kui 2013/14 hooaja lõpus mängiti oma edu just Manchester City ees maha, kes ka meistriks tuli. “Ma usun, et me suudame liiga võita. Oleme varasemalt näidanud, et oleme selleks piisavalt tasemel ning näitame samasugust taset ka järgnevates mängudes,” rääkis Alisson Sky Sportsile.

“Kõik tahavad seda liigat võita, aga Liverpoolis on meie põhirõhk mängude võitmisel ja punktide mitteloovutamisel. Ja jätkuvalt on meile langenud surve samasugune nagu varemgi ja me järkuvalt võtame üks mäng korraga ning ei mõtle, kuidas meie konkurendid hakkama saavad,” pajata brasiillane sarnast lugu, mida tema tiimikaaslasedki on meediale korduvalt rääkinud.

scroll to top