fbpx
Close

PSG-sse siirdunud Manchester Unitedi poolkaitsja süüdistas endise klubi juhtkonda

Avatar

Ander Herrera. Foto: Reuters/Scanpix

29-aastane baskimaalane Ander Herrera jaoks sai sel suvel läbi viis aastat kestnud aeg Manchester Unitedis, kui ta otsustas lepingut mitte pikendada ja liitus Prantsusmaa meistri PSG-ga. Poolkaitsja sõnas väljaandele Marca, et tema lahkumise peasüüdlaseks on Unitedi juhtkond.

2014. aastal Louis van Gaali poolt Bilbao Athleticust Unitedisse toodud keskväljasõdur sai kirja 189 mängu ja lõi 20 väravat. Praegune juhendaja Ole Gunnar Solskjaer soovis Herrerat tiimis hoida, kuid tema röögatu palganumber, mis Goali andmetel küündis suisa 375 000 eurose nädalapalgani, oli Unitedi juhtkonna jaoks vastuvõetamatu.

Mängija sõnas, et tema ja klubi arusaamad tuleviku osas jäid erinevateks. “Mulle ei meeldi küll minevikust rääkida, aga me saime projektist ja minu rollist selles erinevat moodi aru. Olin klubis olles väga õnnelik, tahan Unitedit, nende fänne ja Solskjaeri tänada. Ta tegi minu jäämiseks väga palju, aga asjad ei liikunud piisavalt kiiresti. Nad saabusid oma pakkumisega liiga hilja ning sel hetkel olin juba otsustanud minna Pariisi,” viitas ta juhtkonna suunas.

Armastus ja austus klubi vastu oli aga nii suur, et ta ei kaalunud Inglismaale jäämiselegi. “Valisin PSG, sest nad on, nagu Unitedki, oma riigi suurim klubi. Ma poleks suutnud ühegi muu Inglismaa klubi eest mängida,” lisas baskimaalane.

scroll to top