fbpx
Close

“Pogbale meeldib šõud teha, aga see tuleb jalgpallile kasuks”

Avatar

Samuel Umtiti (keskel). Foto: AFP/Scanpix

Sel nädalavahetusel Premier League’i viiendas mänguvoorus Manchester Unitedi ja Paul Pogbaga kohtuv Watfordi poolkaitsja Abdoulaye Doucoure rääkis oma heast sõbrast Pogbast ning väitis, et värske maailmameistri naljatamine ning tähelepanu otsimine tuleb tegelikult tiimile ja jalgpallile üldiselt kasuks.

Prantsusmaa U-16 koondises koos pallinud poolkaitsjad leiavad end pärast nelja liigamängu ebatavalisest seisust: United on kõigest kuue punkti peal ning Watford on liigat alustanud täiseduga. Pogba pole aga enda MM-i mänguvormi sel hooajal veel täielikult näidanud ning poleks suur üllatus, kui Watford läheks järgmisse vooru juba 15 punktiga.

Prantsusmaa koondislane on oma mänguväliste tegevuste tõttu saanud kriitikat ka klubi legendilt Paul Scholesilt, kes soovitas Pogbal enda “talendikuse” näitamise asemel hoopis näha palliplatsil vaeva ning saada maailmaklassiliseks keskväljameheks.

Doucoure aga kiitis Pogba iseloomu ja ekstrovertsust, mis annab tiimile väga palju juurde. “Tean Pauli alates U-16 noortekoondises koos mängimisest ning ta oli juba siis kõigist füüsiselt peajagu üle. Jah, talle meeldib šõud teha ja nalja visata, kuid ta on väga hea ja lahe inimene, ta ei teeskle kedagi teist,” kiitis Watfordi keskväljamees.

“Praegu on Paul tõeline superstaar, kuid ta olemus on olnud alati samasugune – teeb nalja ja on väga avatud inimene, ta võib kõigest rääkida. On hea, et meie ümber on sääraseid mängijaid, kes teevad nalja ja pulli. Näiteks Benjamin Mendy on talle sarnane ning tema toob samuti tiimi palju isiksust ja muudab riietusruumi elavamaks,” selgitas Doucoure Mirrorile.

scroll to top