fbpx
Close

Pogba vend paljastas, mis on poolkaitsja järgmiseks klubiks

Avatar

Paul Pogba. Foto: AFP/Scanpix

Paul Pogba vanem vend Florentin teab, kuhu Manchester Unitedi rekordost Paul järgmisena suundub. Üleminek pole hetkel küll päevakorras, kuna uue peatreeneri Ole Gunnar Solskjaeri käe all on mängumees tõusnud pea asendamatuks lüliks, saades viimase kuue matšiga kirja viis väravat ja neli väravasöötu.

Sellest hoolimata kinnitas vanem Pogba, kes ise on lahkumas Saint-Etienne’ist ja siirdumas Hispaania esiliigaklubi Elchesse, et Paul on tulevikus talle järgi tulemas. “Mourinho lahkumine oli võtmehetkeks, miks ta klubisse jäi. Ta polnud õnnelik ja seda oli selgelt näha. Nüüd, Solskjaeri käe all on kõik palju parem. Paul teab teda juba oma noorusajast,” rääkis ta väljaandele AS.

“Kui mu vend lahkub Unitedist, siis on vaid kolm klubi, mis saab temast veelgi rohkem välja pigistada ja nendeks on Manchester City, Barcelona ja Real Madrid. Citysse ta ei lähe ehk ta tuleb Hispaaniasse – kas siis Barcelonasse või Reali. Kui ta oli Juventuses, siis ta võinuks minna Barcelonasse, aga ta soovis meeletult tulla tagasi Unitedisse, kus tal esimesel korral kõik ei sujunud. Kui Zinedine Zidane oli Reali peatreener, siis oli õhus tema minekut Madridi, aga ta tahtis ikkagi naasta Inglismaale,” paljastas Florentin.

scroll to top