fbpx
Close

Pogba jutt külvas Manchester Unitedi fännides rõõmu ja hirmu

Avatar

Paul Pogba. Foto: AFP/Scanpix

Manchester Unitedi poolkaitsja Paul Pogba võttis koondisepausi ajal fookusesse kaks põletavat teemat – tema rahvuskaaslane ning vutilegend Zinedine Zidane naases Real Madridi treeneritoolile ning tema enda tiimis pole peatreeneritöö osas täit selgust veel loodud, sest ajutine juhendaja Ole Gunnar Solskjaer on siiani ajutine loots, kes ametlikku lepingut pole veel allkirjastamiseks saanud.

Pogbal on olnud vägagi üles-alla ajad – eelmise peatreeneri Jose Mourinho käe all oli ta lähedal klubist lahkumisele, moraal oli madal, tuju halb ning vorm nigel. Sellele aitas kaasa ka peatreeneri usin meedia kaudu kritiseerimine, mis enesekindlusele ning mentaliteedile üpris laastavalt mõjus. “Võib-olla kaotasime enesekindluse, võib-olla läksid asjad valesti,” ei hakanud prantslane seda aega rohkem lahkama. “Ma ei taha minevikust rääkida, vaid tulevikust. Oleme esineliku heitluses tagasi ning oleme paremad kui varem.”

Solskjaeri käe all 17 mänguga üheksa väravat kõmmutanud Pogba tahab Solskjaeri aga näha oma pikaaegse juhendajana. “Muidugi me tahame, et ta jääks. Tulemused on olnud head, meie läbisaamine on suurepärane ning ta suhted on kõikide palluritega väga head. Kui mängija on õnnelik, siis ta tahab jäädagi õnnelikuks. Solskjaer teab kõike sellest klubist ning ta on õnneliku olemisega inimene, kes annab meile enesekindlust,” selgitas poolkaitsja Sky Sportsile. “Tema enesekindlus andis meile vabaduse mängida ja nautida jalgpalli, sest võib-olla me varem kaotasime selle kõik, kui saime nigelaid tulemusi.”

Sarnaselt Chelsea talismanile Eden Hazardile, jättis Pogba oma tulevikuplaanid veidi lahtiseks, tekitades Unitedi fännides hirmu – mis siis saab, kui keskväljamootor lahkub? “Olen alati öelnud, et Real Madrid on iga mängija unistus, see on üks maailma suurimaid klubisid. Seal on ka Zidane, kellega koostöö on unistus igaühele, kellele meeldib jalgpall. Hetkel aga olen Manchesteris ning ma ei tea, mida tulevik toob. Olen siin õnnelik,” andis ta mõista.

 

scroll to top