fbpx
Close

Özilile Realist asendust lootnud Arsenal jäi pika ninaga

Avatar

Foto: APF/Scanpix

Londoni Arsenal lootis Madridi Realist oma ridadesse tuua endise Porto, AS Monaco ja Müncheni Bayerni kolumblasest keskväljamehe James Rodriguezi, kuid Marca teatel ei soovinud ta ise Inglismaale minna.

Usutakse, et Real teeb Jamesi järgmisel aastal igal juhul rahaks ära, kes klubis Zinedine Zidane’i käe all esimest viiulit just ei mängi, olles viimati platsil käinud alles 22. oktoobril. Samal ajal on 31-aastase Mesut Özili karjäär Arsenalis vaikselt läbi saamas, kes enne Kahuritega liitumist Realis pallis ning kellele otsitakse asendust.

28-aastast Rodriguezit peeti juba tänavu suvel kindlaks lahkujaks, kui seostati teda itaallaste Napoliga ja isegi Madridi Atleticoga. Reali juurde naasis mees Bayernist pärast kahe aasta pikkust laenuperioodi, kus ta oma viimasel aastal pääses vaid 13 mängus algkoosseisus platsile. Enne Saksamaale minekut ja kolme hooaega Realis oldud aega jäi ka seal tema nimele viimasel aastal samuti täpselt 13 kohtumist algkoosseisus.

Vaatamata rollimängija staatusele on Jamesil ette näidata märkimisväärne kogus tiitleid. Bayenriga tuli ta kahel korral Saksamaa meistriks ja võitis ka sealse karika. Realis on tulnud Kolumbia koondislane korra Hispaania meistriks ja võitnud kahel korral Meistrite liiga. Portos ridades sai ta kolmel korral Portugali meistrikarika pea kohale tõsta ja tuli seal hooajal 2010/11 ka Euroopa liiga võitjaks.

scroll to top