fbpx
Close

Neville kutsus Solskjaeri üles Unitedis korda majja lööma

Avatar

Ole Gunnar Solskjaer. Foto: Reuters/Scanpix

Manchester Unitedis käärib juba aastaid ning mitmed treenerid on üritanud õhku puhtaks lüüa, ent sellega ei saanud hakkama ei Louis van Gaal või Jose Mourinho. Nüüd on Ole Gunnar Solskjaeri kord ning temaga koos mänginud Sky Sportsi stuudioanalüütik Gary Neville kutsus norralast üles tegema konkreetseid otsuseid.

Asi on lihtne – kõik, kes ei vasta klubi põhimõtetele, tuleb minema saata. Väljakul puuduvad liidrid ning on aeg muutusteks. “Kui alustasin põhitiimis, siis tiimis olid Roy Keane ja Paul Ince, kes hoidsid asjadel silma peal. Kui andsid halva söödu, said karistada. Enam pole selliseid mängumehi, kes latti kõrgel hoiaksid. Jah, Unitedis on praegu professionaalse suhtumisega jalgpallureid nagu Juan Mata ja Scott McTominay, ent tundub, et nende mõju ei jõua riietusruumi,” ütles Neville.

Goali refereeritud artiklis nentis Unitediga kõik võitnud äärekaitsja, et standardid on langenud ja need, kes ei suhtu klubisse täie tõsidusega, tuleb minema saata. Samuti soovitas Neville Solskjaeril võtta eeskuju Tottenhamiga sammu edasi teinud Mauricio Pochettinost, kes klubisse jõudes saatis loodrid ja muidusööjad minema. Tulemuseks jõuti eelmisel hooajal Meistrite liiga finaali.

scroll to top