fbpx
Close

Moyes ei soetanud Maguire’it Manchester Unitedisse väga eriskummalisel põhjusel

Avatar

David Moyes. Foto: Reuters/Scanpix

Sel suvel sai Harry Maguire’ist maailma kalleim kaitsemängija, kui ta Leicesterist Manchester Unitedisse umbes 80 miljoni euro eest siirdus. See kõik võinuks jääda olemata, kui endine Unitedi peatreener David Moyes poleks inglase soetamisele punast tuld näidanud.

Ammusel ajal Sheffield Unitedis pallides jäi Maguire oma oskustega šotlasele silma, kuid ei tundnud, et pidanuks mängumeest soetama. “Me ei püüdnud teda toona soetada, sest kuigi tegemist oli hea palluriga, siis tal oli üüratult suur taguots. Sel hetkel mõtlesid, et jumal küll kui suureks ta veel kasvada võib,” kirjeldas Moyes oma veidrat otsust väljaandele TalkSPORT.

“Ausalt öeldes on ta suurepärases vormis ning pole väga muutunudki. Unitedis oli meil toona mitmeid kaitsjaid ning ei tekkinud tunnet, et peaksime veel ühe ostma. Maguire on pidanud läbima kadalipu, et Unitedisse saada. Vahel mängijad vajavad keerukama tee läbimist, et karastuda. Võib-olla ta oleks otse tulles olnud suurtes raskustes,” selgitas Sir Alex Fergusoni mantlipärimisega haledalt läbi kukkunud peatreener.

scroll to top