fbpx
Close

Mourinho selgitas, miks ta suve suurimat ostu pingil hoiab: ootame, kui kaitsetöö paremaks muutub

Avatar

Fred. Foto: Reuters/Scanpix

Manchester United tegi suvel keskväljale ligi 60 miljoni eurose täienduse, kui Donetski Šahtarist toodi enda ridadesse Brasiilia koondislane Fred. Suurest summast hoolimata pole poolkaitsja saanud eriti mänguaega, mis on tekitanud temas ka pahameelt, kuna jäi nigela mängupraktika tõttu eemale ka Brasiilia koondise sõprusmängudest. Peatreener Jose Mourinho selgitas, milles asi.

Mourinho on tänavu kritiseerinud tiimi ja mitmeid mängijaid, eriti suvist üleminekuakent, kus kaitseliini ühtki märkimisväärset täiendust teha ei suudetud. Juhendaja lõi seose Fredi mänguaja ning kesise kaitsetöö vahel. “Fred kohaneb uue liigaga tasapisi. Praegu on mõnes teises klubis pallureid, kes vajavad temast veelgi rohkem aega ning on temast vähemgi mänginud,” vihjas Mourinho Liverpooli poolkaitsjale Fabinhole.

Arsenali vastu lausa varumeestepingilt puudunud brasiillane ootab oma võimalust, ent selleks peab kaitsetöö paranema. “Arvan, et kui tiim on kaitsmises tugevam ning ei vaja keskväljalt nii palju tuge, siis muutub olukord Fredi jaoks palju roosilisemaks. See hetk, mil keskväli saab hakata rünnakule panustama, saame teda rohkem kasutada,” rääkis ta Mirrorile.

scroll to top