fbpx
Close

Mourinho pressiesindaja pildus Unitedi esimehe pihta kriitikanooli

Avatar

Jose Mourinho. Foto: EPA/Scanpix

Jose Mourinho vallandamine Manchester Unitedi treeneritoolilt oli tema Inglismaal veedetud karjääri kolmas ning detsembrikuu kolmas nädal sai talle saatuslikuks nii Chelsea teisel perioodil kui Unitedis. Portugallase esindaja Eladio Parames on alustanud PR-kampaaniat vallandamisotsuse vastu võtnud klubi esimehe Ed Woodwardi vastu.

Mirrori andmetel vallandas Woodward Mourinho pärast 44-minutilist nelja silma all vestlust peatreeneriga. Parames süüdistab klubi halvas käekäigus ning nigelates tulemustes esimeest, mitte Mourinhot, nagu enamik. “Toon teile kaks näidet, kuidas Unitedis “suurepärast” tööd tehakse: kui Marouane Fellaini lepingut uuendatuks õigel ajal, siis ta ei teeniks nii palju palka. Härra Ed tegi temast suuruselt kolmanda palgasaaja mängijate seas,” rääkis esindaja Mirrorile.

“Sama oli ka David de Geaga, kelle lepingut pidanuks juba aasta-kaks tagasi uuendama. Aga nüüd hakkab ta leping läbi saama ning tema klubis hoidmiseks tuleb väravavahile pakkuda megadiili, muidu võib ta klubist lahkuda. Millised imelised valikud,” ironiseeris Parames.

scroll to top