fbpx
Close

Mourinho pärast võitu: tahtsin Martiali platsile saata, aga ei saanud

Avatar

Anthony Martial. Foto: SIPA/Scanpix

Manchester Unitedi peatreener Jose Mourinho jäi oma tiimi 2:1 võiduga Leicesteri üle rahule ning jagas kiidusõnu. Samas tõdes, et soovis ääreründajat Anthony Martiali platsile saata, kuid ei saanud seda teha.

2:1 võidumängus sai oma värava kirja pikalt kritiseeritud Luke Shaw ning penaltipunktilt oli täpne äsja puhkuselt naasnud Paul Pogba. “Oli hea mäng, kuid tahtnuks teha kuus, mitte maksimaalsed kolm vahetust. Tahaks mängitada Martiali kuid ma ei saa, Pogba ei kesta veel 90 minutit, sama käib ka Fredi kohta,” ütles portugallane mängujärgsel pressikonverentsil.

“Näitasime ilusaid hetki, mis olid paljulubavad. Leicester oli episoodiliselt tugev, kuid saime nendega hakkama. Ma oleks viimaseks kahekümneks minutiks pannud Martiali  platsile, kuid ma ei saanud seda vahetust teha. Mängijad andsid endast kõik ja olid pärast mängu tühjad,” selgitas Mourinho.

Kiitust sai muidugi ka vasakkaitsja, teise värava löönud Shaw. “Ta oli täna kaitses väga hea ning olen tema üle väga õnnelik. Ta eksis mängu jooksul vaid korra.”

scroll to top