fbpx
Close

Mourinho pärast kaotust Liverpoolile: me ei suuda nende intensiivsuse ja füüsilisusega sammu pidada

Avatar

Rõõmustav Jose Mourinho. Foto: Reuters/Scanpix

Jose Mourinho kaotas täna esmakordselt Premier League’is Jürgen Kloppile, kui Liverpool tegi viimase kahe aasta pealelöökide rekordi ning Manchester United alistus Xherdan Shaqiri kahe rikošeti tõttu 1:3. Unitedi juhendaja Jose Mourinho rääkis mängujärgselt, et tiim võib siiski jõuda esinelikusse ning lükkas kõik väited ümber, justkui tiim ei mängi tema käe all täie rauaga.

36 pealelööki lämmatas Unitedit ning lõpuks kandiski surve vilja, kui vahetusest sekkunud Shaqiri viis kodutiimi uuesti juhtima ning surus Manchesteri punasärgid lõplikult põlvili. “Me võime veel neljandaks tulla, aga see pole kerge. Kindlasti lõpetame esikuuikus, parimal juhul neljandana,” rääkis Mourinho mängujärgselt.

Kui talt küsiti, kas pallurid mängivad treeneri nimel, muutus portugallane ärritunuks ja hakkas reporterit ründama. “Kas sa kutsud mängijaid valelikeks? Ma usun, et nad on ausad, sina aga mitte. Mängijad annavad endast iga minut maksimumi. Väljakumängijad andsid täna endast kõik. Me ei suuda Liverpooli füüsilisuse ja intensiivsusega sammu pidada. Olime sellest hoolimata kuni kolmanda väravani mängus sees.”

scroll to top