fbpx
Close

Mourinho pärast 2:2 viiki Arsenaliga: lõime neli väravat ja mängisime viiki!

Avatar

Anthony Martial ja Jesse Lingard. Foto: AP/Scanpix

Vooru keskne kohtumine toimus Old Traffordil, kus Arsenal pääses Manchester Unitedi vastu kahel korral juhtima, ent kodutiim suutis mõlemal korral Anthony Martiali ja Jesse Lingardi löökidest väärilise vastuse leida. Jose Mourinho täheldas, et Arsenal polnud eriti ohtlik ning seekordki tulid kaks väravat kaitseliini eksimusest.

“Skoorisime neli ja viigistasime 2:2! Nagu alati, tegime vigu ja saime ka karistatud. Täna oli nagu ikka, aga hea hingestatus ja võitlusvaim paistsid silma ning tiimi tuleb selle eest kiita. Olime väga väsinud ning Arsenal mängis enda võimete piiril. Mõned meie pallurid polnud sel hooajal eriti mänginudki, ent Arsenal oli ohtlik vaid siis, kui kaotasime palli ohtlikes tsoonides,” vihjas ta Eric Baillyle ja Diego Dalot’le, kes Premier League’is pole tänavu eriti mänginudki.

Mourinho täheldas, et kaitseliinis on alati kerge paanika, kui kaitsjad satuvad surve alla. “Ma ei saa sellele vastata – olen Manchester Unitedi peatreener ning ma ei saa sellele vastata,” kui BBC reporter uuris, kuidas ta kavatseb paanikat vähendada. “Saame pea alati esimesena väravavõimaluse, aga kui tihti me neid realiseerime? Väga, väga harva, ent olen poistega rahul.”

scroll to top