fbpx
Close

Mourinho kaotusest: saime teenitult karistada

Avatar

Foto: Action Images via Reuters/Scanpix

Manchester Unitedi hooaega iseloomustab ebastabiilsus ning arusaamatud kaotused tiimidele, keda peaks viiel korral viiest võitma. Kirsiks tordil oli eilne kaotus tabeli viimasele West Bromile, keda ootab järgmisel hooajal esiliigasse langemine.

Kõigest nädal tagasi taoti rusikaga vastu rinda ja räägiti iseloomust ning võitlejavaimust, kui Manchester City vastu jäädi võõrsil 0:2 kaotusseisu, ent teisel poolajal tegi Paul Pogba oma hinnasildi väärilise mängu, lüües kaks väravat. Võiduvärava lõi Chris Smalling ja niimoodi võetigi meeldejääv võit Etihadil, rikkudes City liigavõidu tähistamise.

Nüüd aga kingiti see tiitel neile ära. Kuna United kaotas ja City võitis Tottenhami, on nüüd matemaatiliselt kindel, et Manchester City on Premier League’i võitja.

“Saime teenitult oma karistuse. Kõik oli me jaoks keerukas, ei suudetud lihtsalt mängida, igakord tehti üks liigne puude. Mingit voolavust me mängus ei olnud. Ma ei usu, et väärisime kaotust, aga me andsime neile võimaluse võita,” ütles peatreener Jose Mourinho Sky Sportsile.

scroll to top