fbpx
Close

Mourinho jätkas kriitikaga: mängijatel pole südant

Avatar

Foto: Action Images via Reuters/Scanpix

Jose Mourinho on enda hoolealuseid kahe ja poole hooaja jooksul innukalt kritiseerinud ning pärast väravateta viiki Crystal Palace’i vastu tegi ta torke terve tiimi mentaliteedi suunas – nimelt pole palluritel südant, et mänge enda kasuks pöörata.

Tujutu ja punnitamist meenutav mängupilt pole Manchester Unitedi fännidele uudne ning paljud poolehoidjad tahaksid portugallase minekut ja uusi ideid, õhku ehk muutusi. Peatreener aga pole mängijate suhtumisega sugugi rahul. “Mul on tunne, et tiimil pole piisavalt südant, nad ei ole asjas sees. Peame mängima peaga, aga ka südamega,” ütles Mourinho mängujärgselt.

Seejärel rääkis portugallane, et iga inimese iseloom ja hoiak on erinev. “Mina olen see kes ma olen ning igaüks on omamoodi – on inimesi, kes söövad halba õhtusööki, on inimesi, kes söövad head ning mõned isegi pidutsevad. Ja nii ongi. Lahendust pole – mängijate natuuri ei saa palju muuta. Lahenduseks on ilmselt see, et pean tegema mõned otsused, kuulates oma südame häält ning seejärel süüdistan end,” läks Jose dramaatiliseks.

scroll to top