fbpx
Close

MM-i gigandid lähevad enda favoriidiseisust tõestama

Avatar

Foto: AP/Scanpix

2014. aasta MM-i võitja Saksamaa ja selles kuulsas poolfinaalis võitjatele totaalselt hävinenud Brasiilia astuvad kell 18.00 võistlustulle. Mõlemal on võimalus oma jõudu näidata, ent nende vastased Mehhiko ja Šveits ei ole tiimid, keda alahinnata.

Saksamaa ja Mehhiko on oma alagrupi peamised edasipääsunõudlejad. Rootsi ja Lõuna-Korea on grammike nõrgemad ja avavoorus lähevadki mehhiklased ja sakslased ning korealased ja rootslased omavahel kokku.

Mehhiko teab, et Saksamaa oskab skoorida – MM-i kvalifikatsioonil võideti kõik mängud ja löödi 10 mänguga hullumeelsed 43 väravat ehk 4,3 väravat mängus. Suurvõistlusele eelnenud sõpruskohtumised nii ladusalt ei läinud – kuuest mängust võeti üks võit ja kolm viiki.

Optibet on Saksamaa väravalöömise oskusest teadlik ja pakub üle 2.5 värava koefitsiendiks 1,7. Ka Mehhiko võib skoorida – Saksamaa pole suutnud viimase viie mänguga hoida oma puuri puhtana. Juba 2:1 skoor toob  1,7-kordselt raha tagasi!

 

Kell 21.00 ootab meid ees maiuspala – mida teeb oskuslik Brasiilia ebamugava ning hoolikalt drillitud Šveitsi vastu? Viimase 21 mänguga on brassid kaotanud vaid korra ning lasknud endale lüüa hämmastavad viis väravat!

Šveits päris nii võimsate numbritega uhkeldada ei saa, ent 17 mänguga üks kaotus ja kaheksa sisselastud väravat on kindlasti väga korralik saavutus ja näitaja, millega brasiillased peavad arvestama.

Numbrite järgi võib öelda, et mõlemad oskavad rünnata ja kaitsta. Aga kes kaitseb paremini? Mõlema rünnak suudab tekitada kaitseliinile peavalu – Neymari nimi räägib enda eest, kuid meeskondlik Šveits saab kindlasti õige mitu väravavõimalust.

Optibet pakub mõlema tiimi skoorimiseks koefitsienti 2,05.

 

scroll to top