fbpx
Close

Mida rääkisid värsked poolfinalistid pärast mängu?

Avatar

Foto: Focus Images/Scanpix

Pärast 28 aastat ootamist on Inglismaa MM-i poolfinaalis, kui Rootsile löödi kaks vastuseta väravat. Mida aga mängu kangelased kohtumisest arvasid?

BBC Sport püüdis kinni mõlemad väravalööjad Harry Maguire’i ja Dele Alli. “Tegime täna väga hea mängu ja nüüd oleme edasi – see on kõige tähtsam. Tundsime, et suudame palliga mängu domineerida. Teadsime, et standardolukorrad võivad saada otsustavaks,” ütles avavärava löönud Leicesteri keskkaitsja. “Loodan! Hoian pöidlaid pihus,” vastas Maguire küsimusele, kas “jalgpall tuleb koju”.

Dele Alli skooris teisel poolajal, kuid polnud oma mänguga üdini rahul. “Oleme näinud roppu moodi vaeva ning see turniir on olnud suurepärane teekond nii mulle kui teistele. Võime vaid ette kujutada, kui tugevalt meid kodumaal toetatakse ning ainus, mis on toetamisest parem on mängimine. Me peame edasi uskuma. Ma ei tunne, et mängisin nii hästi kui pidanuks, kuid tiim oli üldjoontes hea. Kontrollisime mängu algusest lõpuni, arvestades kui sitke on Rootsi, siis neile kahe vastuseta värava löömine on suurepärane,” ütles Tottenhami poolkaitsja.

Kapten Harry Kane täna küll ei skoorinud, kuid tegi tiimikaaslastele ruumi ja lõi võimalusi. “Olime fantastilised. Teame, et poolfinaal on ülitähtis kohtumine, kuid tunneme end hästi ja oleme enesekindlad. Naudime seda, mida teeme ning jätkame selle tegemist,” ütles selle MM-i suurim väravakütt.

scroll to top