fbpx
Close

Löödud koondiste taaskohtumine, mis tõotab tulla väravaterohke

Avatar

Eden Hazard. Foto: AFP/Scanpix

MM-i 3. koha mäng on kui lohutusring kaotajatele. Sellele turniirile ei tulda mõttega võta vähemalt medal, vaid eesmärgiks on võita nii südameid kui tiitli. Inglismaa ja Belgia ei jäänud finaalist sugugi kaugele, kuid päeva lõpuks tuli tõdeda, et viimane kohtumine ei mängita pühapäeval, vaid laupäeval, olles siiski “suurte poiste” soojendusmatšiks.

Alagrupis küll omavahel kohtuti, ent mängus polnud miskit erilist – mõlemad olid oma miinimumi ehk edasipääsu juba kindlustanud, kuigi belglased võitsid Adnan Januzaj ilusast väravast 1:0 ja suundusid tugevamate gruppi, kus madistati Jaapani, Brasiilia ja Prantsusmaaga. Nüüd ollakse jälle koos ning seekord tuleb mängida 3. koha peale. Mõlemad tiimid tahavad seda mängu võita, et turniir ilusa noodiga lõpetada ja puhkusele heatujuliselt suunduda.

Optibet näeb favoriidina Belgiat, kelle võidu korral saad panuse 2,25-kordselt tagasi.

Inglismaa ja Belgia kaitse jätab vastasele õige mitu võimalust skoorimiseks, ent puurivahtide Jordan Pickfordi ja Thibaut Courtois’ supermängud on mõlemat tiimi tassinud. Mõlemad skoorivad ja raha 1,45-kordselt tagasi.

scroll to top