Pealeht / Klubid / Mida oli Solskjaeril pärast kaht järjestikust kaotust selgituseks öelda?
Ole Gunnar Solskjaer. Foto: AP/Scanpix

Mida oli Solskjaeril pärast kaht järjestikust kaotust selgituseks öelda?

Manchester United on läbi elamas mõõnaperioodi, kui ajutine peatreener Ole Gunnar Solskjaer sai eile õhtul teise järjestikuse kaotuse ning langeti FA karikasarjast välja, jäädes võõral väljakul alla Wolverhamptonile tulemusega 1:2.

Mängupraktikata ning äsja vigastuspausilt naasnud Jesse Lingard, Ander Herrera ja Anthony Martial olid kogu kohtumise vältel kahvatud ning mängupildist väljas, mistõttu jäi mulje, et United mängib kaheksakesi. Juhendaja tundis, et kogu tiim on teinud arengus suure sammu tagasi.

“Alustasime liiga aeglaselt ning kinkisime neile mängu ära. Meie pallivaldamine polnud piisavalt terav ja kiire, see oli pettumustvalmistav. Ma ei usu, et meil oli ründefaasis piisavalt kvaliteeti ja kombinatsioone. Avapoolajal hoidsime küll palli, aga palli loovutades olid nad kohe kontrarünnakus ja tekitasid teravust. See mäng oli tõsine samm tagasi, peamiselt pallivaldamise kvaliteedi ja söötmise osas,” ei hakanud norralane midagi ilustama.

Vaata lisaks

Sevillasse naasnud spordidirektor selgitas, miks ta Arsenali pakkumisele ära ütles

Kaks aastat AS Roma spordidirektorina töötanud 50-aastane Monchi oli väga lähedal Arsenaliga liitumisele, ent viimasel …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga