fbpx
Close

Mane on Real Madridi huvist meelitatud

Avatar

Sadio Mane. Foto: Reuters/Scanpix

Real Madrid plaanis eelmisel suvel soetada Liverpooli ääreründaja Sadio Mane, kes oli toonase treeneri Zinedine Zidane’i soovilistis. Prantsusmaa jalgpalli elav legend aga lahkus peatreeneritoolilt ja diil jäi katki. Nüüd on Zizou tagasi ja huvi on säilinud.

27-aastane senegallane sõlmis sel hooajal Liverpooliga viie-aastase lepingu ning kirjeldas seda allkirjastamist kui karjääri parimat otsust. See, et teda Realiga on paari pandud, Maned ei häiri. “See on alati üks osa jalgpallist ning peame sellega lihtsalt leppima. Kõige tähtsam on aga, et olen Liverpoolis ning olen õnnelik. Valmistun hetkel üheks suurimaks mänguks selle klubi jaoks. Selliste suurklubide poolt tulev tähelepanu on alati meeldiv, kuid ärme unustame ‘Pooli. Me alistasime suuri tiime,” rääkis ääreründaja mängueelsel pressikonverentsil.

Samuti kinnitas ta, et liigas hõbemedali saamine andis neile Meistrite liiga finaalis lisamotivatsiooni ning kõik on valmis võitma. Samuti on kõik end välja puhanud ja Madridi minnakse väga värske ilmega.

scroll to top