fbpx
Close

Mane loodab, et tänavu suudetakse Liverpooliga saata korda miskit erilist

Avatar

Sadio Mane ja Virgil van Dijk. Foto: AFP/Scanpix

Liverpooli ääreründaja Sadio Mane tunneb, et klubi on iga aastaga muutunud aina võimsamaks ja tugevamaks ning loodab, et tänavu suudetaks luua miskit erilist.

Sel hooajal 19 liigamängu kirja saanud ja neis kaheksa korda väravasse kõmmutanud senegallane kinnitas peatreeneri Jürgen Kloppi sõnu, et tiim võtab üks mäng korraga ning pilk on olevikus, mitte kauges tulevikus. “Hetkel oleme liigaliidrid. Sel hooajal on veel väga palju vaja korda saata, ent kõik on võimalik. Üritame võtta üks mäng korraga ning enesele lisapingeid mitte peale panna. Teame, et surve on meie õlul,” ei teinud Mane olukorrast saladust.

29 aastat liigatiitlita olev ‘Pool ootab triumfi pikisilmi ning loodetakse, et tänavu lõpeb pikk ja piinarikas ootus. “Iga hooajaga oleme teinud sammu edasi ja see motiveerib meid. Seetõttu me treenime iga päev kõvasti, õpime palju ning tahame saada aina paremaks. See on hea ning nüüd kavatseme selle klubiga saavutada miskit erilist,” vihjas ta Sky Sportsile.

Liverpool sai viimases voorus esimese liigakaotuse, kui alla jäädi tiitlikaitsjale ja lähimale jälitajale Manchester Cityle. Nüüd on eesmärgiks tulla kaotusest tugevamana tagasi ning võtta Brightoni vastu kolm punkti. “Iga mäng Premier League’is on raske, kuid meis on olnud piisavalt kvaliteeti, et iga tiimi seljatada. Nüüd peame andma endast parima ja võitma, sest me oleme selleks suutelised,” vihjas ta võimsale hooaja esimesele poolele, kui võideti kõiki peale Chelsea ja Manchester City.

scroll to top