Pealeht / Inglismaa / Manchester United müüb oma keskkaitsja liigarivaalile selleks, et teha ruumi Inglismaa koondise tõusvale tähele?
Foto: SIPA/Scanpix

Manchester United müüb oma keskkaitsja liigarivaalile selleks, et teha ruumi Inglismaa koondise tõusvale tähele?

Manchester United on sel üleminekuaknal jätnud täiendamata kolm vajalikku positsiooni – karjuv vajadus on paremääre ja vasakkaitsja järele, kuid on räägitud ka keskkaitsja soetamisest. Mainimist on olnud väärt Tottenhami keskkaitsja Toby Alderweireldi nimi, ent see rong võib läinud olla. Jose Mourinho jälgis MM-i hoolikalt ning talle jäi silma Leicesteris palliv Harry Maguire.

Telegraphi andmetel on United müümas oma argentiinlasest kaitsjat Marcos Rojot, kelle eest on Wolverhampton Wanderers nõus maksma uskumatud 28 miljonit eurot. Kuid see raha ei ole kasumi saamise eesmärgil, vaid kaitseliini investeerimiseks. Sihikul on Inglismaa koondisega väga hea MM-i teinud Harry Maguire, ent Leicester pole nõus temast kergekäeliselt loobuma, lubades talle kopsakat palgalisa, mis tõstaks ta klubi suuruselt teiseks palgasaajaks.

Kuid United on nõus purustama rekordit, mis kuulub Manchester Cityle, kes maksis John Stonesi eest 56 miljonit eurot. 63 miljonit eurot Maguire’i eest teeks temast kalleima inglasest kaitsemängija, kes eales palli puutunud.

saleapp.ee

Vaata lisaks

Evertoni poolkaitsja loodab, et PSG tuleb teda suvel uuesti noolima

Talvisel üleminekuaknal oli Evertoni poolkaitsja Idrissa Gueye lähedal PSG-ga liitumisele, ent Liverpoolis asuvad sinisärgid vetostasid …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga