fbpx
Close

Lovren usub, et Liverpool suudab Arsenali “võitmatuid” korrata

Avatar

Dejan Lovren. Foto: AFP/Scanpix

2003/04 hooajal tuli Arsenal Premier League’i meistriks kaotusekibedust tundmata. Tänavu on ainsana veel kaotuseta Liverpool, kes on 17 mänguvooruga kogunud 14 võitu ja kolm viiki. Keskkaitsja Dejan Lovren usub, et tiim suudaks Arsenali saavutust korrata.

“Loodame, et suudame hooaja lõpuni kaotust vältida. Muidugi on see suur väljakutse, ent me tahamegi väljakutseid ja seetõttu me olemegi Liverpoolis. Teame, et suudame seda. Arsenal suutis, miks mitte meie?” küsis Lovren.

1990. aastast saadik Inglismaa kõrgliiga tiitlita olev Liverpool on suvel teinud piisavalt täiendusi, et vead parandada ning kauaoodatud trofee Anfieldile tuua. Selleks tuleb aga tiitlikaitsjat Manchester Cityt 38 mängu kokkuvõttes edestada. “Ma ei usu, et neil on erilisi nõrkuseid. Läinud aastal võitsid nad 19 punktiga. See ei tähenda midagi, sest nii meil kui neil on ees veel palju kohtumisi. Tuleb põnev tiitliralli ning tasub meenutada, et Tottenham on meist vaid mõne punkti kaugusel,” selgitas horvaat Sky Sportsile.

scroll to top