fbpx
Close

Liverpooli uus täiendus avaldas, et endine Manchester Unitedi mängija andis klubivahetuse osas nõu

Avatar

Liverpooli fännid. Foto: Reuters/Scanpix

Talvise üleminekuakna sees Salzburgi Red Bullist Liverpooli siirdunud jaapanlasest ääreründaja Takumi Minamino rääkis Liverpooli kodulehe vahendusel antud intervjuus, et suurt rolli klubivahetuses mängis kaasmaalane ja endine Manchester Unitedi mängumees Shinji Kagawa.

Praegu Hispaania esiliigas Real Zaragoza ridades tegutsev 30-aastane Kagawa veetis oma karjääri parimad aastad Dortmundi Borussias, kus oli mäletatavasti peatreeneriks Jürgen Klopp. Samuti on poolkaitsjal olemas kogemus Inglismaa kõrgliigast, kui aastatel 2012-2014 kuulus ta Manchester Unitedi hingekirja. Minaminole oskas Kagawa ka seega suurepäraselt selgitada, mis teda võib Inglismaal uues koduklubis ees oodata.

“Rääkisin Southamptoni Maya Yoshidaga, aga ma ei küsinud temalt Liverpooli kohta. Ütlesin vaid talle, et tulen Premier League’i. Samuti rääkisin Shinji Kagawaga, sest ta pallis Jürgen Kloppi käe all Dortmundi Borussias. Klopp rääkis mulle Shinjist ja Shinji Kloppist ning siit alates tunnetasin, et nende läbisaamine on väga hea. Shinji ütles, et Klopp on maailma üks parimatest treeneritest ja nüüd, kui olen siin ning töötan temaga koos, olen samuti tõdenud, et ta on üks parimatest treeneritest,” meenutas 25-aastane Minamino.

Siiani pole Minamino veel kuigi palju Liverpoolis mänguaega teeninud ning Premier League’is on ta neljas kohtumises platsil käinud. Värav on löömata ja ka väravasööte pole Jaapani koondislane kirja saanud, kuid see võib muutuda juba teisipäeval, sest peetakse tõenäoliseks, et mees võib Inglismaa karikasarjas Londoni Chelsea vastu võimaluse saada.

scroll to top