fbpx
Close

Liverpooli rekordost van Dijk: Klopp on täiuslik peatreener

Avatar

Virgil van Dijk. Foto: Imago-Xinhua/Scanpix

86 miljoni euro eest talvel Liverpooliga liitunud keskkaitsja Virgil van Dijk on peatreener Jürgen Kloppist vaimustuses ja peab teda täiuslikuks peatreeneriks.

Pärast Kloppi taktikalist kunstiteost Manchester City vastu, mis liigaliidrite vastu 3:0 võideti, usub hollandlane, et peatreeneril on õige mänguplaan poolfinaali edenemiseks olemas.

“Jürgen on täiuslik peatreener,” sõnas van Dijk Liverpool Echole. “Ta on fantastiline nii tiimi kui ka individuaalse treenerina. See kirg, mida ta väljaku ääres näitab, talletub rohkem inimeste mällu, sest see on vaid üks osa temast, mida näete. Tegelikkuses on temas paljugi enamat,” lisas hollandlane.

“Te ei näe seda rasket tööd, mida me mänguvälisel ajal teeme. Ta on juba näidanud, et tegemist on oivalise treeneriga. Teadsin esimesest päevast, mil Liverpooli tulin, et tegin õige valiku,” ei väsi Virgili nimega mängusärki kandev keskkaitsja.

“Tahtsin tulla Liverpooli, tahtsin teha siin järgmise sammu ja soovin, nagu kõik siin tiimis, võita tiitleid. Naudin Liverpooli eest igat hetke. Ma ei tea, kuhu ma pigem pidanuks minema. Kas teie teate?” Nimelt seostati van Dijki ka Manchester City ja Chelseaga.

scroll to top