fbpx
Close

Liverpooli esimees usub, et Coutinho kahetseb Barcelonasse siirdumist

Avatar

Philippe Coutinho (vasakul). Foto: Reuters/Scanpix

Jürgen Klopp andis oma ründemängija Coutinhole mõista, et Liverpoolis avataks karjääri lõpus tema auks ausammas, kui ta Barcelonasse ei lahkuks. Sellest hoolimata liikus brasiillane 2018. aasta jaanuaris Katalooniasse, kus on nüüdseks võitnud kaks liigatiitlit, ent Meistrite liiga finaali pole jõutud. Liverpool on aga nüüd teist järjestikust aastat finaalis.

Barcelonas pole ta end niimoodi käima saanud kui Liverpoolis, kus ta oli Kloppi süsteemis väga tähtis lüli ning lõi pidevalt ohtlikke olukordi oma hea platsinägemise, sööduoskuse ja teravate pealelöökidega. Hispaania suurklubi nägi temas kui Andres Iniesta asendajat, kuid sellega pole ta hakkama saanud ning kuulujutud viivad teda juba klubist minema.

Kõigest poolteist aastat tagasi oli ta veel Liverpoolis ning punasärkide esimees Tom Werner usub, et mängumees kahetseb enda otsust. “Mul on tema kohta ainult häid asju öelda, aga usun, et ta lahkus kuna tahtis mängida Hispaania gigandi riades. Püüdsime teda ümber veenda, et klubi liigub õiges suunas ning meiega võib ta kogeda võimsaid hetki Meistrite liigas. Usun, et ta ilmselt kahetseb oma otsust,” sõnas ta väljaandele Echo.

scroll to top