fbpx
Close

Liverpooli äärekaitsja: kui finaali võidame, siis muutume peatamatuteks

Avatar

Trent Alexander-Arnold. Foto: AFP/Scanpix

Homme õhtul Madridis Meistrite liiga finaalis mängivad Liverpool ja Tottenham on tiimid, kelle jaoks võib võit muuta kogu mentaliteeti ja suhtumist klubisiseselt. Premier League’i hõbemedali võitnud Trent Alexander-Arnold usub, et homne võit muudaks nad peatamatuteks.

Punasärgid pole trofeed pea kohale tõstnud juba seitse aastat ning Meistrite liiga triumfist on möödas 14 aastat. Viimastel aastatel on klubi teinud võimsaid täiendusi, vorpides Jürgen Klopi käe all ühtse ning tapva löögirusika, mis võib heal päeval alistada ükskõik millise vastase. Tänavu sai seda tunda Barcelona ning Müncheni Bayern.

“See tiim on piisavalt hea liigade ja Meistrite liigade võitmiseks. Oleme tõestanud seda viimase kahe hooaja vältel ning nüüd peale lihtsalt viimase sammukese tegema. Olen kindel, et kui ühe tiitli võtame, siis muutume peatamatuteks ning see ongi meie fookuseks – luua tiim, mis on purunematu,” sõnas inglasest äärekaitsja ESPN-ile.

“Oleme selle hooajaga muutunud veelgi täiuslikumaks. Oleme näidanud paindlikkust alistamaks vastaseid erinevate taktikate abil. Kui skoorime esimesena, siis on meid väga raske maha murda. Kui meil vaja lõpuminutite väravat, siis suudame selle luua. Kui peame mängu tapma, saame ka hakkama,” lisas ta.

scroll to top