fbpx
Close

“Liverpool võidab tiitli punktiga”

Avatar

Jamie Carragher ja Steven Gerrard. Foto: Reuters/Scanpix

Liverpooli ja Manchester City omavaheline lahing Premier League’i tiitli nimel on kestnud hooaja algusest saadik ning kuigi eelmise aasta lõpus tundus, et punasärgid hakkavad eest ära libisema, siis kaheksa vooru enne lõppu on vahe vaid üks punkt.

Liverpoolis kaks hooaega pallinud ning praegu klubi legendi Steven Gerrardi abina Rangersis töötav Gary McAllister usub, et 29 aastat kestnud liigatiitli põud saab seekord läbi. “Olen võrrelnud mõlemate eelseisvaid kohtumisi ja arvasin, et City on soosik. Siiski tuli välja, et usun Liverpooli triumfi ning nad võidavad punktiga,” kuulutas šotlane Sky Sportsile.

54-aastane mängis ise sadamalinna suurima klubi eest 2000-2002 aastatel ning ei salanud, et praegune tiim tunneb meeletut tiitlisurvet. “Isegi kui mängijad ütlevad, et nad ei tunne erilist survet ning nad ei mõtle sellele, siis tegelikult on surve tohutu. Väljaspool Liverpooli räägitakse, et nad pole ikka nii kaua võitnud, ent usun, et see tiim suudab igale eelseisvale mängule piisavalt keskenduda ning mängidagi üks mäng korraga.”

scroll to top