Pealeht / Arvamus / Kumb jääb peale? Kas 2018. aastal kaotuseta püsiv Tottenham või kaotustest räsitud City?
Pep Guardiola. Foto: AFP/Scanpix

Kumb jääb peale? Kas 2018. aastal kaotuseta püsiv Tottenham või kaotustest räsitud City?

Viimane nädal on Manchester City imelisele hooajale loonud tumedamad pilved: tõepoolest, liigas juhitakse kuus vooru enne lõppu 13 punktiga, kuid ihaldatud Meistrite liiga finaalist on suu puhtaks pühitud. Järgmine voor tõotab tulla järjekordne katsumus.

Tottenham on sel kalendriaastal olnud vapustav: liigas null kaotust ja viimase kümne mänguga on võetud Chelseast 15 ja Arsenalist 11 punkti rohkem, kindlustades esineliku kohta. Ainus kaotus tuli teatavasti Juventuse vastu Meistrite liiga kaheksandikfinaalis, ent see löök tiimi rivist välja ei löönud.

Wembleyl palliv Tottenham kohtub laupäeva õhtul Manchester Cityga ja pealinlaste silmis on kindlasti soov liigaliidrite elu veelgi kibedamaks teha. Detsembris võitis City neid oma kodus 4:1, kus lohutusvärava lõi Christian Eriksen ja seda alles normaalaja üleminutil.

City on küll kergelt favoriit, ent Tottenhami ei maksa alahinnata: ühel tiimil on olnud äsja mitu tagasilööki, teisel irooniliselt öeldes mitu “edasilööki”.

Võit Chelsea vastu nende staadionil oli tõeline vabanemine, sest 28 aastat ei suudetud linnarivaale nende enda kodus võita. See aga näitas, et Tottenhamiga tuleb arvestada ning elatakse ja mängitakse hetkes, kusjuures seda tehakse väga hästi.

Optibet ei usu, et mängus lüüakse kokku üle kolme värava. Eelmises kohtumises löödi mäletatavasti viis, City on võõrsil löönud keskmiselt üle kahe värava, Spurs samuti üle kahe värava mängus: 2+2=4 ehk selle statistika järgi on neli tabamust vägagi reaalne. Raha tagasi 2.45-kordselt, kui nii läheb!

Vaata lisaks

Kas see on üldse reaalne? Need õnneseened annavad “õnnesärgis sündinud” väljendile uue tähenduse!

Öeldakse, et panustamises on üks osa oskust ja teadmisi, teine osa õnne. Tihtipeale on õnn …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga